Jedzenie na imprezie firmowej

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: sobota, 21, lipiec 2018 Super User

 

Bardzo ważne podczas organizowania imprezy firmowej są kwestie żywieniowe. Bez odpowiedniego wyżywienia impreza nie może być udana. Dlatego też powierzając to zadanie warto porozmawiać więcej o tym jak mają wyglądać kwestie żywienia - tu strona . A jeżeli organizacja imprez firmowych jest czymś czym planujesz zająć się samemu, to pokażę Ci kilka opcji, które warto wziąć pod uwagę:

 

Sposób na dostarczenie jedzenia

Koszt z nim związany

Catering

Od 50 zł za osobę

Pizza

Ok. 30 zł na dwie osoby

Kawiarnia, restauracja

Ok. 30 zł za osobę

Klasyczne „jedzenie na mieście”

ok. 20 zł za osobę

 

Jak widać koszty jedzenia nie są szczególnie duże, zwłaszcza jeżeli nie planujesz cateringu. Jednocześnie czasem organizacja imprez firmowych zmusza przedsiębiorców do inwestycji w catering. Gdy mówimy o większych imprezach, albo takich organizowanych w siedzibie firmy. W takiej sytuacji zadbanie o catering jest jedynym sposobem, na to, żeby impreza firmowa się udała.

 

 

Natomiast jeżeli na imprezie firmowej jest tylko zespół np. jednego menadżera, to w takiej sytuacji można po prostu pójść do pizzerii, albo kawiarni. Wtedy można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zwykle najkorzystniejsza cenowo jest pizzeria.

 

To jaki rodzaj jedzenia wybrać powinien być wybrany gdy trwa organizacja imprez firmowych. Jeżeli chcesz by wszystko wyszło bez zbędnych komplikacji, to koniecznie zadbaj o ten element odpowiednio wcześnie i przemyśl go. Warto tutaj dać dojść do głosu pracownikom.

 

Odsłony: 478