Przydatne dekoracje restauracji

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: środa, 26, grudzień 2018 Super User

 

Istnieje bardzo wiele dekoracji restauracji, które wybierane są przez zdecydowaną większość osób. Wynika to z naprawdę wielu względów, o których warto wiedzieć, aby nasze przyjęcie przypadło wszystkim do gustu. Oczywiście trzeba zdawać sobie też sprawę, po które dekoracje warto sięgać w pierwszej kolejności.


Skąd popularność niektórych dekoracji restauracji?Goście mają to do siebie, że lubią połączenie tego, co już doskonale znają z czymś innowacyjnym i wyjątkowym. Dlatego też wiele osób decyduje się po prostu na nowe odsłony znanych już dekoracji restauracji, gdyż wie, że właśnie to najlepiej trafi do wszystkich przybyłych. Takie rozwiązanie zatem wydaje się najbardziej logiczne i po prostu sprawdzone. Zgadzają się z tą teorią również specjaliści z www.homekoncept.shop/wnetrza.html , którzy obserwują ten trend związany z dekoracjami restauracji od wielu lat. Zatem warto zaufać ich doświadczeniu i również postąpić w ten sposób.


Dekoracyjne "must have"Wśród dekoracji istnieją te, które wybierane są przez niemal każdego organizatora przyjęcia. Zatem udane udekorowanie restauracji nie może odbyć się bez przeróżnych bukietów kwiatowych, rozet, pompon, czy różnorodnych lampionów. W końcu to właśnie one tworzą niesamowity klimat i podnoszą znacznie poziom całej uroczystości. Przy okazji sprawiają po prostu, że goście czują się znacznie przyjemniej i zdecydowanie znacznie milej spędzają czas na przyjęciu.

 

 

Browar domowy – przepisy prawa

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: niedziela, 12, sierpień 2018 Super User

 

O tym, jakie obowiązki muszą spełnić firmy np. http://www.trzechkumpli.pl/ , prowadzące browar rzemieślniczy, stanowi przede wszystkim ustawa o podatku akcyzowym. Co jednak, jeśli nie chcemy sprzedawać piwa, a stworzyć jedynie mały browar, aby móc produkować go na własny użytek? W świetle tych przepisów produkcja taka jest legalna, jeśli spełnia następujące warunki:

 

  • Warzenie odbywa się domowym sposobem

 

Oznacza to, że możemy prowadzić browar w zaciszu domowym, warząc piwo np. w garnku 20 litrowym i przy użyciu narzędzi potrzebnych do wyrobu niewielkiej ilości produktu. Jeśli wybudowalibyśmy sobie w domu potężny browar rzemieślniczy, nie spełnimy tego warunku.

 

  • Jest wykonywane przez osoby fizyczne

 

Oznacza to, że musi to być osoba fizyczna, a nie może być to np. spółka.

 

  • Na użytek własny i nieprzeznaczony do sprzedaży

 

Sprzedaż, jaką może prowadzić browar rzemieślniczy jest dokładnie zdefiniowana w ustawie. Jest to: czynność faktyczna lub prawna, w której wyniku dochodzi do przeniesienia posiadania lub własności przedmiotu sprzedaży na inny podmiot. Oznacza to więc, że produkując piwo w naszymi mini browarze na potrzeby własnej konsumpcji, jako poczęstunek dla rodziny, czy znajomych, którzy wpadli do nas z wizytą, jest jak najbardziej legalne. Natomiast sprzedaż czy nawet wymiana wyklucza produkcję na własny użytek.

 

 

Jedzenie na imprezie firmowej

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: sobota, 21, lipiec 2018 Super User

 

Bardzo ważne podczas organizowania imprezy firmowej są kwestie żywieniowe. Bez odpowiedniego wyżywienia impreza nie może być udana. Dlatego też powierzając to zadanie warto porozmawiać więcej o tym jak mają wyglądać kwestie żywienia - tu strona . A jeżeli organizacja imprez firmowych jest czymś czym planujesz zająć się samemu, to pokażę Ci kilka opcji, które warto wziąć pod uwagę:

 

Sposób na dostarczenie jedzenia

Koszt z nim związany

Catering

Od 50 zł za osobę

Pizza

Ok. 30 zł na dwie osoby

Kawiarnia, restauracja

Ok. 30 zł za osobę

Klasyczne „jedzenie na mieście”

ok. 20 zł za osobę

 

Jak widać koszty jedzenia nie są szczególnie duże, zwłaszcza jeżeli nie planujesz cateringu. Jednocześnie czasem organizacja imprez firmowych zmusza przedsiębiorców do inwestycji w catering. Gdy mówimy o większych imprezach, albo takich organizowanych w siedzibie firmy. W takiej sytuacji zadbanie o catering jest jedynym sposobem, na to, żeby impreza firmowa się udała.

 

 

Natomiast jeżeli na imprezie firmowej jest tylko zespół np. jednego menadżera, to w takiej sytuacji można po prostu pójść do pizzerii, albo kawiarni. Wtedy można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zwykle najkorzystniejsza cenowo jest pizzeria.

 

To jaki rodzaj jedzenia wybrać powinien być wybrany gdy trwa organizacja imprez firmowych. Jeżeli chcesz by wszystko wyszło bez zbędnych komplikacji, to koniecznie zadbaj o ten element odpowiednio wcześnie i przemyśl go. Warto tutaj dać dojść do głosu pracownikom.

 

Podkarpackie ma najlepszych dj na wesele!

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: niedziela, 22, lipiec 2018 Super User

 

Byłeś już kiedyś na ślubnym przyjęciu, prawda? Dobrze wiesz, że na pierwszym miejscu w rankingu udanej imprezy jest dj, później dopiero oceniane są posiłki a dopiero na końcu wystrój sali na wesele. Akurat zbliża się twój wielki dzień, chcesz zobaczyć kto najlepiej gra na Podkarpackiem? Wejdź na stronę internetową millenium-djs.pl - Rzeszów i zobacz jak zatroszczą się o ciebie specjaliści od dobrej muzyki. Wesele- kojarzy się z tańcami do białego rana, dlatego warto polegać w tej kwestii na dobrym dj. Pamiętaj, jeśli chodzi o wielkie przyjęcia zawsze patrz na jakość nie na cenę. Podkarpackie oferuje wiele sal ślubnych, dobierz do tej układanki dj na wesele i świętuj swój wielki dzień.

 

Najlepsze firmy oferują wiele usług gratisowych takich jak fotobudka czy zabawa z wodzirejem. Poszukaj ich już dziś i baw się na swoim weselu.

 

Jak zorganizować przyjęcie weselne?

 

  • Poszukaj najlepszego dj na wesele.

  • Zatroszcz się o dania dla gości według ich gustów.

  • Dobierz najlepsze alkohole.

  • Dopilnuj aby sala była pięknie wystrojona.

  • Popytaj o dobrych kamerzystów.

 

Mimo tego, że firm oferujących muzyczną oprawę jest wiele wcale nie łatwo znaleźć osoby, które usatysfakcjonują nas swoimi usługami. Wybierz takie firmy, które są polecane a dzięki nim wszystkie imprezy uznawane były za udane. Jeśli chcesz, popytaj znajomych kogo oni polecili by z czystym sumieniem.

 

Czym urzec może każdego z nas filmowanie z powietrza podczas imprez?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: wtorek, 05, czerwiec 2018 Super User

 

Filmowanie z powietrza to opcja jaką oferuje FlyDron.pl dając swoim klientom niezwykłe możliwości tworzenia wyjątkowych filmów i realizacji. Jak można się domyślić, ujęcia wykonywane z powietrza robią niesamowite wrażenie bowiem pozwalają zobaczyć miejsca, uroczystości i inne rzeczy z zupełnie nowej perspektywy. Filmowanie tego rodzaju to niezwykła sztuka, dlatego warto zdać się na umiejętności i sposoby specjalistów, którzy wiedzą jak wykonywać te prace doskonale i w pełni profesjonalnie. Jak można zauważyć na poniższych cennikach, w zależności od wybranego pakietu można stworzyć niesamowite filmy i zdjęcia z powietrza w różnych przedziałach cenowych, dlatego też każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

Ceny zaczynają się już od 300 zł, zatem nie jest to wygórowana inwestycja, jeżeli chodzi o tak imponujące opcje filmowania.

 

Pakiet na filmowanie z powietrza

Co obejmuje pakiet na filmowanie z powietrza?

MINI 300 zł

1 wylot do 15 min materiału do 30 zdjęć

STANDARD 600 zł

3 wyloty do 45 min materiału do 100 zdjęć 5 zdjęć panoramicznych montaż krótkiego filmiku

PREMIUM 800 zł

filmowanie dronem ujęcia z ziemi montaż kilkuminutowego filmu podkład muzyczny napisy

PROFESSIONAL od 1200 zł

filmowanie z drona ujęcia z ziemi montaż z efektami profesjonalny podkład muzyczny podkład dźwiękowy korekcja barwna napisy lub lektor